Festyn Rodzinny- fotorelacja
Szanowni mieszkańcy, kochane dzieci!
W imieniu swoim, całej Rady Sołeckiej oraz GOKSiR-u serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas na naszym Festynie Rodzinnym!
Dziękujemy wszystkim sponsorom, grupom które wystawiły stoiska oraz tym, którzy tak bardzo zaangażowali się w przygotowania (OSP Lubomia), by to wydarzenie doszło do skutku. Bez Was by się to nie udało!!!
Dziękujemy!!!
Dziękujemy także za nagrody: sklep Jas i Małgosia, Poli Kebab, lubomscy Radni.
Kamil Klimek - dzięki za super prowadzenie!

