ul. Mickiewicza 4
44-360 Lubomia

32 451 60 94

Aktualności

Poświęcenie Klubu Malucha

Wyjątkowe wydarzenie dla naszej lokalnej społeczności!

W Bukowie odbyła się uroczystość poświęcenia nowo otwartego Klubu Malucha, której dokonał Arcybiskup Andrzej Przybylski.
Nowa placówka to ważna inwestycja w rozwój najmłodszych mieszkańców oraz wsparcie dla rodzin z naszej miejscowości. Klub Malucha stworzy bezpieczną i przyjazną przestrzeń do zabawy, nauki i integracji dzieci.